INFOLINIA KRAJOWA
703 40 33 35

PKS 2 Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za dane umieszczone w infolinii oraz ogólnopolskiej wyszukiwarce. Każdy przewoźnik sam aktualizuje własne rozkłady jazdy.
-->



ZOBACZ TAKŻE

 
  

Odjazdy autobusów z dworca PKS w Kielcach

DOKĄD PRZEZ GODZINY
ODJAZDÓW
BIŁGORAJ Stalową Wolę 15:20 PL (1)
BUSKO ZDRÓJ Morawicę, Chmielnik 11:50 Pa<> (8), 13:55 P1d<> (8), 14:35 PN<> (10), 16:20 Pd<> (8), 17:30 Pa<> (8), 17:53 PU<> (10), 18:10 PN<> (10), 18:30 Pd<> (8), 20:00 Pa<> (8), 21:40 Pa<> (8), 22:55 PN<> (10), 23:50 P(4-7)*<> (8)
CHMIELOWICE Morawicę 06:05 E (9), 07:10 F (9), 09:05 F (9), 09:55 E (9), 11:00 F (9), 12:00 1-7 (9), 13:25 F (9), 14:20 S (9), 15:00 E (9), 16:00 F (9), 16:55 F (9), 17:30 6 (9), 18:10 F (9), 19:00 7 (9), 19:10 F (9)
CZARNIECKA GÓRA Mniów, Stąporków 07:00 S (16), 07:55 F (16), 07:55 6Lo (16), 09:40 BLo (16), 10:35 A (16), 12:45 7Lo (16), 13:00 F (16), 13:00 6Lo (16), 13:55 S (16), 15:10 6Lo (16), 15:45 F (16), 17:35 S (16), 17:35 7Lo (16), 18:15 F (16), 20:00 7Lo (16)
CZĘSTOCHOWA Łopuszno, Włoszczowa 07:45 F6,7 (10), 11:00 F (10), 14:10 F6,7 (10)
DĘBNO Bieliny, Nową Słupię 06:40 d (7), 07:45 F (7), 08:45 d (7), 10:45 F (7), 11:20 d (7), 13:10 F (7), 14:50 d (7), 15:55 d (7), 17:10 F (7)
DOLINA (UKRAINA) Sandomierz, Lwów, Iwano-Frankowsk 18:50 2,5,7 (2),
DOBRZESZÓW Mniów 06:50 A (16), 07:25 N (16), 08:55 A (16), 10:50 A (16), 13:05 A (16), 14:20 F (16), 15:10 A (16), 15:55 D (16), 17:25 A (16), 18:35 F (16), 19:25 N (16), 21:15 F (16),
GDAŃSK Łódź, Toruń 01:15 Pr (4)
GÓRKI NAPĘKOWSKIE Niestachów, Skorzeszyce 05:30 1-5 (5), 06:30 1-5,6,7 (5), 08:25 1-5 (5), 08:40 6,7 (5), 10:00 1-5 (5), 10:50 6,7 (5) 11:55 1-5 (5), 12:30 6,7 (5), 12:45 1-5 (5), 13:50 1-5 (5), 14:10 6,7 (5), 15:40 1-5 (5), 16:20 6,7 (5), 18:00 1-5 (5)
GRZYMAŁKÓW Mniów 12:45 F (16)
GRZYMAŁKÓW Brynicę, Porzecze, Stachurę 06:40 F (13), 08:00 F (13), 15:30 F (13), 17:15 A (13)
HEL Warszawę, Gdańsk 22:30 Pw<> (1)
HRUBIESZÓW Lublin, Chełm 03:05 PUn<> (1), 22:05 Pw<> (1)
HRUBIESZÓW Sandomierz, Zamość 00:25 PDďż˝<> (1)
HUCISKO Brynicę, Porzecze, Oblęgorek 05:50 F (13), 07:10 N (13), 08:10 F (13), 08:40 6 (13), 10:00 A (13), 11:40 L (13), 12:50 A (13), 14:15 A (13), 15:10 F (13), 16:10 F (13), 17:10 F (13), 18:20 N (13), 19:45 F (13), 21:30 F (13)
HUTA PODŁYSICA Bieliny 06:00 E (7), 07:35 E (7), 08:40 F (7), 09:15 F (7), 10:10 6 (7), 11:05 F (7), 11:50 E (7), 14:15 F (7), 15:20 S (7), 16:15 S (7), 17:00 F (7), 17:45 F (7), 19:35 F (7), 21:10 F (7), 22:30 F (7)
HUTA PODŁYSICA Bieliny, Zofiówkę 10:10 F (7), 12:50 F (7), 13:50 F (7), 15:20 ? (7), 16:15 F (7), 16:50 S (7), 18:55 F (7)
JASŁO Tarnów 15:25 P1L<> (3), 17:10 PDQ<> (3)
JASTRZĘBIA GÓRA Łódź, Gdańsk 20:40 Pw<> (7)
JĘDRZEJÓW . 08:25 F (12), 10:20 Fe (12), 12:10 Fe (12), 13:55 Fe (12), 14:15 F (12), 17:05 Fe (12), 18:00 F (12), 19:20 Fe (12)
KATOWICE Jędrzejów 07:45 PUY<> (3), 11:50 b(1-6) (11), 16:15 +b? (11)
KLIMONTÓW Łagów, Opatów 12:20 F (7)
KOŃSKIE Mniów 05:30 A (16), 05:55 BL (16), 06:25 A (16), 06:55 A (16), 07:10 A (16), 07:20 Ax (16), 07:45 F7Qc (16), 08:00 F (16), 08:10 LQc (16), 08:25 F (16), 08:30 7y (16), 08:40 A (16), 08:50 CLo (16), 09:00 FQc (16), 09:10 Lo (16), 09:25 Fx (16), 09:45 LQc (16), 10:00 F (16), 10:10 FQc (16), 10:20 Lx (16), 10:35 6,7 (16), 10:55 F (16), 11:10 Lo (16), 11:25 FQc (16), 11:40 A y (16), 12:10 LQc (16), 12:20 F (16), 12:35 LQc (16), 12:50 A (16), 13:10 AQc (16), 13:25 A (16), 13:25 7 (16), 13:40 F (16), 13:45 7Lo (16), 13:50 F (16), 14:00 Ay (16), 14:15 F (16), 14:30 7L (16), 14:30 A (16), 14:40 A (16), 14:50 A (16), 15:15 Lx (16), 15:40 LQc (16), 16:00 Ax (16), 16:10 F (16), 16:20 FQc (16), 16:30 Fx (16), 16:40 Lo (16), 16:55 7 (16), 17:05 A (16), 17:15 Lny (16), 17:30 Lo (16), 17:45 LQc (16), 18:20 Lxn (16), 18:40 FQc (16), 18:55 7L (16), 18:55 A (16), 19:05 LQc (16), 19:15 Lo (16), 19:30 6,7Qc (16), 19:55 5,6Lo (16), 20:15 LQc (16), 20:25 P7L<> (16)
KOZIENICE Radom 12:00 U (1)
KRAKÓW Jędrzejów, Miechów 05:00 5-1dne<> (1), 05:37 V6u<> (4), 08:20 V1-6u<> (4), 13:20 V5-7u<> (4), 13:30 PUn<> (1), 16:57 V5,7u<> (4)
KRYNICA ZDRÓJ Busko Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz 01:00 PNn<> (2), 10:20 PU<> (2), 11:35 PUl<> (2), 23:55 PNn<> (2)
KUDOWA ZDRÓJ Jędrzejów, Szczekociny, Zawiercie, Będzin, Katowice, Bytom, Gliwice, Kędzierzyn Koźle, Prudnik, Nysa, Kłodzko 06:40 Pdn (3)
KUŹNIAKI Piekoszów, Strawczyn 07:15 7 (12), 11:45 7 (12)
KUŹNIAKI Brynicę, Porzecze, Grzymałków 08:30 6,7 (13), 10:30 A (13), 12:15 A (13), 14:20 L (13), 18:25 F (13), 20:15 F (13)
LIPSKO Ostrowiec Św. 13:10 dQn (4)
LIPSKO Suchedniów, Starachowice 07:05 F (4), 17:00 Ba (4)
LUBLIN Ostrowiec Św., Kraśnik 07:10 Vai (6), 13:00 V5,7az (6), 13:40 PUYn (6)
ŁEBA Łódź, Gdańsk 20:05 Pw<> (11)
ŁOPUSZNO Górki Szczukowskie, Piekoszów 06:15 F (13), 07:00 F (13), 07:10 6,7 (13), 07:25 F (13), 08:10 A (13), 08:30 F (13), 09:30 L (13), 10:00 A (13), 10:40 F (13), 11:25 A (13), 12:05 G (13), 12:35 L (13), 12:55 F (13), 13:30 6 (13), 14:15 A (13), 14:50 F (13), 15:10 L (13), 15:55 F (13), 16:20 F (13), 16:45 F (13), 16:55 6 (13), 17:10 F7 (13), 17:30 A (13), 18:15 F (13), 19:15 L (13), 19:45 F (13), 20:45 L (13), 21:40 F (13),
ŁÓDŹ Żarnów, Piotrków Tryb. 06:05 Vb (2), 10:20 P&<> (3); 17:20 PNk<> (2)
ŁÓDŹ Końskie, Piotrków Tryb. 08:17 PU<> (2), 10:30 PNn<> (2), 13:00 Van (2), 14:00 PU<> (2), 15:00 P7U (2), 15:30 P<> (2), 16:30 Pb<> (2)
ŁUKOWA Chęciny 07:00 E (12), 07:45 7 (12), 08:15 S (12), 08:45 F (12), 09:25 E7d (12), 10:25 F (12), 11:05 6 (12), 11:30 F (12), 12:10 F (12), 12:45 6 (12), 13:15 F (12), 13:55 F7d (12), 14:20 6 (12), 14:45 F (12), 15:30 F (12), 16:15 E (12), 16:30 7 (12), 17:20 F (12), 18:10 E (12), 19:15 F (12), 20:10 F (12)
MŁAWA Warszawę 16:55 P6,7N<> (3)
MUSZYNA Busko Zdr&ój, Tarnów, Krynica Zdrój 13:22 Pg<> (2)
OLSZTYN Warszawę 11:00 PUďż˝ <> (2)
OPATÓW Łagów 17:40 +LQe (7)
OSTROWIEC ŚW. Bieliny, Nową Słupię 06:15 A (6), 06:30 S (6), 06:50 VF (6), 08:00 S (6), 08:20 dQ (6), 08:40 VF (6), 09:00 b (6), 09:30 S (6), 09:45 VF (6), 10:00 Fn (6), 10:30 VF (6), 10:40 dQ (6), 11:10 F (6), 11:40 A (6), 12:00 F (6), 12:20 bQ (6), 12:35 F (6), 12:50 F (6), 13:55 F (6), 14:10 F (6), 14:40 F (6), 15:15 VF (6), 15:25 A (6), 15:40 F (6), 15:50 dn (6), 16:30 F (6), 16:45 1,5,7dn? (6), 17:00 2-4dne (6), 17:00 V5-1dne<> (6), 17:00 Pw<> (6), 17:40 F (6), 17:55 5-1d? (6), 18:30 S (6), 19:05 S6,7b (6), 19:50 an (6), 20:40 an (6), 22:55 VA+an<> (6)
OSTROWIEC ŚW. Bodzentyn, Nową Słupię 07:05 A (6)
OSTROWIEC ŚW. Łagów,Opatów 06:15 Pw (7),
OSTROWIEC ŚW. Skarżysko Kam., Starachowice 03:40 Pw<> (6)
OŻARÓW Ostrowiec Św., Ożarów 15:00 LQn (6)
PAŁĘGI Mniów 08:10 S (14), 13:20 S (14), 15:00 S (14),
POŁANIEC Łagów, Staszów 10:15 1-5 (7)
PRZEMYŚL Tarnobrzeg, Rzeszów 09:00 PNh<>(3)
PRZYŁOGI Mniów 07:05 Fo (16), 10:45 Ao (16), 15:35 Fo (16)
RYMANÓW ZDRÓJ Busko Zdrój, Mielec 12:15 Pb<> (3)
RZESZÓW Sandomierz, Stalową Wolę 14:25 PL<> (3),16:50 PL<> (2)
SANDOMIERZ Łagów, Opatów 07:20 N (7), 13:25 DQ (7), 16:20 Nn (7)
SANOK Busko Zdrój, Mielec 02:05 Pr<> (4)
SKARŻYSKO KAM. Suchedniów 10:37 V6u<> (4), 13:57 V5,6u<> (4), 18:42 Vu<> (4), 21:47 V5,7u<> (4)
SKARŻYSKO KAM. Tumlin, Odrowąż 13:25 Ac (4), 14:45 7Lc (4)
SKĄPE Łopuszno 13:30 F (13), 15:30 A (13)
SOSNÓWKA Bieliny, Nową Słupię 06:00 F (7), 06:35 F (7), 07:25 F (7), 08:00 6,7 (7), 08:30 F (7), , 10:20 F (7), 10:40 6,7 (7), 11:50 F (7), 12:25 F (7), 12:50 6,7 (7), 13:45 F (7), 14:30 E (7), 14:50 F (7), 15:05 F (7), 15:20 6 (7), 15:30 F (7), 15:40 7 (7), 16:20 F (7), 16:50 F (7), 17:30 F (7), 18:10 F (7), 18:35 L (7), 19:15 F (7), 20:20 F (7)
STARACHOWICE Św. Katarzynę, Bodzentyn 05:00 F (5), 07:15 F (5); 07:30 F (5), 07:50 6,7 (5), 09:30 F (5), 09:40 F (5), 10:55 D (5), 12:55 F (5), 13:20 F (5),13:35 6,7 (5), 14:15 F (5), 15:30 F (5), 16:10 D (5), 17:15 PUY<> (5)
STARACHOWICE Bieliny, Nową Słupię 07:50 F(6)
STARACHOWICE Suchedniów 10:10 Ff (4), 11:10 F (4), 12:00 1-6a (4), 13:30 F (4), 15:00 1-6b (4), 15:40 F (4), 16:20 F (4), 18:20 a (4), 20:15 1-5a (4)
STASZÓW Chmielnik, Szydłów 11:45 A (9)
STASZÓW Daleszyce, Raków 10:30 1-5 (7), 15:30 1-5 (7)
STĄPORKÓW Mniów 06:10 F (16), 06:30 A (16), 06:50 F6 (16), 07:20 7 (16), 07:35 A (16), 08:30 A (16), 09:30 F (16), 09:55 A (16), 09:55 7 (16), 10:05 S (16), 10:25 F (16), 11:35 F (16), 11:50 A (16), 12:15 7 (16), 12:40 A (16), 13:40 A (16), 13:50 7 (16), 14:05 F (16), 14:25 A (16), 14:50 7 (16), 15:10 A (16), 15:25 A (16), 15:50 7 (16), 16:35 A (!6), 17:00 A (16), 17:00 7 (16), 17:20 F (16), 18:00 7 (16), 18:30 A (16), 19:40 A (16)
STĄPORKÓW Tumlin, Szałas 07:30 E (16), 08:25 E (16), 12:15 F (16), 15:30 F (16), 16:45 F (16), 17:50 F (16)
STRAWCZYN Chełmce, Promnik 06:00 E (9), 06:55 F (9), 07:20 6 (9), 07:45 B+ (9), 09:15 B (9), 09:40 E (9), 10:45 Ef (9), 12:10 1-7 (9), 12:30 F (9), 13:00 E (9), 13:55 F (9), 14:20 1-7 (9), 14:45 1-5,f (9), 15:15 F (9), 15:40 E (9), 16:20 1-6 (9), 16:50 F (9), 17:45 Ef (9), 18:20 F (9), 19:10 E (9), 20:15 Ff (9), 21:00 E (9), 22:15 F (9)
STRAWCZYN Chełmce 18:50 F (9)
SZCZAWNICA Busko Zdrój,Tarnów 00:35 PUn <> (2)
SZCZECIN Końskie, Piotrków Tryb., Łódź, Turek, Konin, Słupca, Września, Poznań, Pniewy, Gorzów Wlkp., Pyrzyce 20:20 PRn (2)
TARNOBRZEG Opatów, Sandomierz 11:45 E (3)
USTKA Łódź, Bydgoszcz 18:35 Pw<> (6)
WARSZAWA Radom 01:00 Pan (3), 01:15 PNn<> (1), 02:10 PUn<> (3), 02:45 Pm (1), 04:00 P1d (4), 05:40 PN<> (3), 06:00 Pd<> (4), 07:15 Pa<> (4), 07:35 PN<>(2), 08:10 Pa<> (4), 09:18 PDQ<> (3), 10:40 Pa<> (4), 13:10 Pa<> (4), 13:30 PL<> (2), 14:35 PN<> (1), 14:35 PUl<> (3), 15:30 Pd<> (4), 15:40 PL<> (3), 15:50 P#<> (3), 16:50 P(4-7)*<> (4), 18:53 P7Nm<> (3)
WISŁA Katowice 10:45 PNn<> (3)
WŁOSZCZOWA Jaworznię, Łopuszno, Krasocin 06:00 E (11), 07:25 Lc (11), 08:35 Ff (11), 10:15 E (11), 11:15 F (11), 12:00 6,7 (11), 12:30 F (11), 13:40 VF (11), 15:05 E (11), 15:45 VF (11), 16:35 Lc (11), 18:00 F (11), 18:50 F (11)
WOLA SZCZYGIEŁKOWA Ciekoty, Bodzentyn 07:20 L (15), 08:50 S (15), 10:30 L (15), 12:20 A (15), 13:30 S (15), 14:45 A (15), 15:10 F (15), 16:00 F (15), 17:35 L (15), 19:10 F (15), 22:40 F (15)
WÓLKA KŁUCKA Piekoszów, Strawczyn 06:15 A (12), 6:50 Edn (14), 07:15 F (12), 08:00 S (14), 08:25 A (12), 08:40 7 (12), 08:50 Edn (14), 09:15 F (12), 10:15 S (14), 10:35 A (12), 12:10 Edn (14), 12:25 F (12), 13:20 S (14), 13:35 A (12), 13:35 7 (12), 14:05 Edn (14), 14:45 F (12), 15:00 S (14), 15:15 F (12), 16:15 S (14), 16:30 A (12), 17:20 Edn (14), 17:40 F7 (12), 18:25 S (14), 18:40 F (12), 19:25 F (12)
WROCŁAW Częstochowa, Opole 01:55 PUn<> (1), 23:30 PDďż˝<> (1)
WROCŁAW Częstochowę Kluczbork 11:45 PNn<> (1)
ZAKOPANE Kraków, Nowy Targ 01:10 Pw<> (11), 02:15 PnY<> (1), 04:25 Pw<> (1), 05:00 Pw<>(1), 05:45 Pw<> (1); 11:00 PNY<> (1),16:35 P5,6N<> (3)
ZAMOŚĆ Stalową Wolę, Biłgoraj 13:40 P<>(3)
ZAWICHOST Ostrowiec Św., Ożarów 11:30 UQ (6)
ZIELONA GÓRA Włoszczowa, Częstochowa, Olesno, Kluczbork, Namysłów, Oleśnica, Wrocław, Środa Śląska, Lubin, Polkowice, Nowa Sól 10:20 Pbn (1)
ZOFIÓWKA Bieliny 15:50 S (7)

powr�t
  
# - nie kursuje 25 grudnia
& - kursuje 24.XII i w Wielką Sobotę
(1) - numer stanowiska odjazdowego
* - nie kursuje w święta
+ - kursuje w niedziele i święta
1 - kursuje w poniedziałki
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
2 - kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-6 - kursuje od czwartku do soboty
5 - kursuje w piątki
5' - kursuje w piątki robocze i w dni przedświąteczne
5,6 - kursuje w piątki i soboty
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
6,7 - kursuje w soboty i niedziele
6-1 - kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
7 - kursuje w niedziele
<> - kurs przelotowy
? - w okresie ferii letnich kursuje codziennie
A - nie kursuje w niedziele i swięta
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
B - kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII.
C - kursuje w soboty,niedziele i swięta
c - nie kursuje 1 i 3 maja oraz 11 listopada
D - nie kursuje 24-26.12, 31.12, 1.01, w Wielką Sobotę oraz I i II Dzień Świąt Wielkanocnych
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje 24 grudnia
G - nie kursuje w wakacje i ferie szkolne
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
h - nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII.
j - kursuje w okresie od 01 października do 30 czerwca
k - nie kursuje w drugi Dzień Św. Wielkanocnych oraw w dniu 26.XII
K - kursuje: grudzień, styczeń, luty
L - nie kursuje 25-26 grudnia, I stycznia oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
l - nie kursuje 31 XII
ł - nie kursuje 2.01
M - kursuje 1 września
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
N - nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia i w I dzień Świąt Wielkanocnych
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
o - nie kursuje 1, 3 maja; Boże Ciało; 1 i 11 listopada oraz 1 i 6 stycznia
Ó - kursue 1 listopada, 26 kwietnia, 3 maja
P - kurs pospieszny
p - nie kursuje 15.08, 11.11, 07.06.2012
Q - nie kursuje w Boże Ciało
q - nie kursuje 27 grudnia
R - nie kursuje 25, 26 grudnia 1.01., i w I Dz. Św. Wielkanocnych
r - kursuje od 1.07-31.08
S - kursuje w dni nauki szkolnej
t - kursuje 31 sierpnia, 1 września, 2 listopada
U - nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok i I dzień Świąt Wielkanocnych
u - nie kursuje w święta
V - kurs przyspieszony
w - kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
x - nie kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
Y - nie kursuje 26 grudnia
y - kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
ż - nie kursuje 26.12., 2.01., i II Dz. Wielkanocy
statystyka Made 2004 by Maximum Multimedia