Sprzedaż biletów międzynarodowych w dni robocze w godzinach od 8:00 do 15:00 na Dworcu PKS.

INFOLINIA KRAJOWA
703 40 33 35

PKS 2 Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za dane umieszczone w infolinii oraz ogólnopolskiej wyszukiwarce. Każdy przewoźnik sam aktualizuje własne rozkłady jazdy.
-->



ZOBACZ TAKŻE

 
  

Bilety na niektóre kursy można nabyć w kasie biletowej na Dworcu PKS lub przez stronę internetową

e-podroznik

POLONUS

NEOBUS

Muszkieter


Odjazdy autobusów z dworca PKS w Kielcach

DOKĄD PRZEZ GODZINY
ODJAZDÓW
BILGORAJ Stalowa Wola 15:30 Pd (1)
CIECHANÓW Radom, Warszawa 02:45 Pan<> (1)
CHMIELOWICE Morawica 06:05 E (9),
07:10 D (9),
09:05 D (9),
09:55 Ee (9),
11:00 De (9),
12:00 1-7e (9),
13:25 De (9),
14:20 S (9),
15:00 E (9),
16:00 De (9),
16:55 D (9),
17:30 6 (9),
18:10 De (9),
19:00 7 (9),
19:10 D (9)
CZARNIECKA GÓRA Mniów, Staorków 07:00 S (8),
07:55 D (8),
07:55 6do (8),
09:40 Bdo (8),
10:35 E (8),
12:45 7do (8),
13:00 D (8),
13:00 6do (8),
13:55 S (8),
15:10 6do (8),
15:45 D (8),
17:35 S (8),
17:35 7do (8),
18:15 D (8),
20:00 7do (8)
CZESTOCHOWA Lopuszno, Wlszczowa 07:45 D6,7 (10),
14:10 D6,7 (10)
DĘBNO Bieliny, Nowa Slupia 06:40 d (5),
07:45 D (5),
08:45 d (5),
10:45 D (5),
11:20 d (5),
13:10 D (5),
14:50 d (5),
15:55 d (5),
17:10 D (5)
DOBRZESZÓW Mniów 06:50 E (8),
07:25 ACb (8),
08:55 E (8),
10:50 E (8),
13:05 E (8),
14:20 A (8),
15:10 E (8),
15:55 ACdh (8),
17:25 E (8),
18:35 A (8),
19:25 ACb (8),
21:15 A (8),
GDAŃSK Lodz, Torun 01:15 Pr (4)
GRZYMAŁKÓW Brynica, Porzecze, Stachura 06:40 D (13),
08:00 D (13),
15:30 D (13),
17:15 E (13)
HEL Warszawa, Gdansk 22:30 PL<> (1)
HRUBIESZÓW Lublin, Chelm 03:05 Pbn<> (1),
22:05 PL<> (1)
HRUBIESZÓW Sandomierz, Zamosc 00:25 Pdnďż˝<> (1)
HUCISKO Brynica, Porzecze, Oblegorek 05:50 D (13),
07:10 a (13),
08:10 D (13),
08:40 6 (13),
10:00 E (13),
11:40 d (13),
12:50 E (13),
14:15 E (13),
15:10 D (13),
16:10 D (13),
17:10 D (13),
18:20 a (13),
19:45 D (13),
21:30 D (13)
HUTA PODŁYSICA Bieliny 08:40 D (5),
09:15 D (5),
10:10 6 (5),
11:05 D (5),
11:50 E (5),
14:15 D (5),
15:20 S (5),
16:15 S (5),
17:45 D (5),
21:10 D (5),
22:30 De (5)
JASŁO Tarnów 15:25 P1d<> (3),
17:10 Pdnw<> (3)
JASTRZEBIA GÓRA Lódz, Gdansk 20:40 P<> (7) kurs wykonywany do 28.08.2015 r.
KATOWICE Jedrzejów 07:45 Pc<> (3),
08:47 Vd<> (11),
11:50 Vc (11),
16:40 VBmc (11)
KLIMONTÓW Łagów, Opatów 12:20 D(7)
KOŁOBRZEG Łódź, Bydgoszcz 19:35 PL''<> (6)
KOŃSKIE Mniów 05:30 E (8),
05:55 Bd (8),
06:25 E (8),
06:55 E (8),
07:10 E (8),
07:20 Ex (8),
07:45 D7wq (8),
08:00 D (8),
08:10 dwq (8),
08:25 D (8),
08:30 7y (8),
08:40 E (8),
08:50 Cdo (8),
09:00 Dwq (8),
09:10 do (8),
09:25 Dx (8),
09:45 dwq (8),
10:00 D (8),
10:10 Dwq (8),
10:20 dx (8),
10:35 6,7 (8),
10:55 D (8),
11:10 do (8),
11:25 Dwq (8),
11:40 E y (8),
12:10 dwq (8),
12:20 D (8),
12:35 dwq (8),
12:50 E (8),
13:10 Ewq (8),
13:25 E (8),
13:25 7 (8),
13:40 D (8),
13:45 7do (8),
13:50 D (8),
14:00 Ey (8),
14:15 D (8),
14:30 7d (8),
14:30 E (8),
14:40 E (8),
14:50 E (8),
15:15 dx (8),
15:40 dwq (8),
16:00 Ex (8),
16:10 D (8),
16:20 Dwqe (8),
16:30 Dx (8),
16:40 do (8),
16:55 7 (8),
17:05 E (8),
17:15 dny (8),
17:30 do (8),
17:45 dwq (8),
18:20 dxn (8),
18:40 Dwq (8),
18:55 7d (8),
18:55 E (8),
19:05 dwqe (8), 19:15 do (8), 19:30 6,7wq (8), 19:55 5,6do (8), 20:15 dwq (8)
KOZIENICE Radom 12:00 D (1)
KRAKÓW 11:00Ex1-7,NR<> (16),
15:35 Ex1-7<> (16)
KRAKÓW Jędrzejów, Miechów 05:00 5-1dne<> (1),
06:37 V1,5,6,s,u<> (4),
13:35 V5,7u<> (4),
16:57 V5,7u<> (4)
KRYNICA ZDRÓJ Busko Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz 01:00 Pbn<> (2),
10:20 Pb<> (2),
11:35 Pbl<> (2),
23:55 Pan<> (2)
KUDOWA ZDRÓJ Jędrzejów, Szczekociny, Zawiercie, Będzin, Katowice, Bytom, Gliwice, Kędzierzyn Koźe, Prudnik, Nysa, Kłodzko 06:40 Pdn (3)
KUŹNIAKI Piekoszów, Strawczyn 07:15 7 (12), 11:45 7 (12)
KUŹNIAKI Brynica, Porzecze, Grzymałków 08:30 6,7 (13), 10:30 E (13), 12:15 E (13), 14:20 d (13), 18:25 D (13), 20:15 D (13)
LIPSKO Ostrowiec Św. 13:10 dwn (4)
LIPSKO Suchedniów, Starachowice 07:05 D (4),
17:00 Da (4)
LUBLIN Ostrowiec Św., Kraśnik 13:40 Vbin (6)
ŁEBA Łódź, Gdańsk 19:25 PL<> (11)
ŁOPUSZNO Górki Szczukowskie, Piekoszów 06:15 D (13),
07:00 D (13),
07:10 6,7 (13),
07:25 D (13),
08:10 E (13),
08:30 D (13),
09:30 d (13),
10:00 E (13),
10:40 D (13),
11:25 E (13),
12:05 D (13),
12:35 6,7d (13),
12:55 D (13),
13:30 6 (13),
14:15 E (13),
14:50 D (13),
15:10 d (13),
15:55 D (13),
16:20 D (13),
16:45 D (13),
16:55 6 (13),
17:10 D7 (13),
17:30 E (13),
18:15 D (13),
19:15 d (13),
19:45 D (13),
20:45 d (13),
21:40 D (13),
ŁÓDŹ 02:42 P1-6<> (19), 12:32 P1-7<> (19),
16:22 P7<> (19)
ŁÓDŹ Żarnów, Piotrków Tryb. 10:20 P&<> (3),
17:20 Pahk<> (2)
ŁÓDŹ Końskie, Piotrków Tryb. 10:30 Pan<> (2),
14:00 Pb<> (2),
15:00 V7b (2);
15:30 P<> (2),
16:30 Pb<> (2)
ŁUKOWA Chęciny 07:00 E (12),
07:45 7 (12),
08:15 S (12),
08:45 D (12),
09:25 E7de (12), 10:25 D (12),
11:05 6 (12),
11:30 D (12),
12:10 D (12),
12:45 6 (12),
13:15 D (12),
13:55 D7d (12),
14:20 6 (12),
14:45 D (12),
15:30 D (12),
16:15 E (12),
16:30 7 (12),
17:20 D (12),
18:10 E (12),
19:15 D (12),
20:10 De (12)
MUSZYNA Busko Zdrój, Tarnów, Krynica Zdrój 13:22 Pg<> (2)
OPATÓW Łagów 17:40 +dwe (7)
OSTROWIEC ŚW. Bieliny, Nowa Słupia 06:15 E (6),
06:30 S (6),
06:50 VD (6),
08:00 S (6),
08:20 dw (6),
08:40 VD (6),
09:00 b (6),
09:30 S (6),
09:45 VD (6),
10:00 Dn (6),
10:30 VD (6),
10:40 dw (6),
11:10 D (6),
11:40 E (6),
12:00 D (6),
12:20 bw (6),
12:35 D (6),
12:50 D (6),
13:55 D (6),
14:10 D (6),
14:40 D (6),
15:15 VD (6),
15:25 E (6),
15:40 D (6),
15:50 dn (6),
16:30 D (6),
16:45 Bdn (6), 17:00 2-4dne (6),
17:00 V5-1dne<> (6),
17:00 PL<> (6),
17:40 D (6),
17:55 5-1d? (6),
18:30 S (6),
19:05 S6,7b (6),
19:50 an (6),
20:40 an (6),
22:55 VA+an<> (6)
OSTROWIEC ŚW. Bodzentyn, Nowa Słupia 07:05 E (6)
OSTROWIEC ŚW. Łagów,Opatów 06:20 P (7),kurs wykonywany do 29.08.2015 r.
OSTROWIEC ŚW. Skarżysko Kam., Starachowice 03:40 PL'<> (6)
OŻARÓW Ostrowiec Św. 11:30 dwn (6), 15:00 dwn (6)
PAŁĘGI Mniów 08:10 S (8),
13:20 S (8),
15:00 S (8),
PIERADŁA Mniów 12:43 S (8),
14:00 S (8),
16:15 S (8),
17:55 S (8)
POŁANIEC Łagów, Staszów 10:15 A (7)
PRZEMYŚL Sandomierz, Stalowa Wola 11:00 PLh<>(2)
PRZEMYŚL Stalowa Wola, Rzeszów 08:50 Pah<>(3)
PRZYŁOGI Mniów 07:05 Do (8),
10:45 Eo (8), 15:35 Do (8)
RYMANÓW ZDRÓJ Busko Zdrój, Mielec 12:15 Pb<> (3)
RZESZÓW Busko Zdrój, Staszów, Mielec 00:25 P1<> (19),
10:25 P1-6<> (19),
18:25 P1-6<> (19),
19:25 P7<> (19)
RZESZÓW Sandomierz, Stalowa Wola 16:50 Pd<> (2)
SANOK Busko Zdrój, Mielec 02:05 Pr<> (4)
SKARŻYSKO KAM. Suchedniów 13:50 V5,6u<> (4),
18:35 V1,5,7,s,u<> (4),
22:00 V5,7u<> (4)
SKARŻYSKO KAM. Tumlin, Odrowąż 13:25 Eq (4),
14:45 7dq (4)
SKĄPE Łopuszno 13:30 De (13),
15:30 E (13)
SOSNÓWKA Bieliny, Nowa Słupia 06:00 D (5),
06:35 D (5),
07:25 D (5),
08:00 6,7 (5),
08:30 D (5),
10:20 D (5),
10:40 6,7 (5),
11:50 D (5),
12:25 D (5),
12:50 6,7 (5),
13:45 D (5),
14:30 E (5),
14:50 De (5),
15:05 D (5),
15:20 6 (5),
15:30 D (5),
15:40 7 (5),
16:20 D (5),
16:50 D (5),
17:30 D (5),
18:10 D (5),
18:35 de (5),
19:15 D (5), 20:20 D (5)
STARACHOWICE Św. Katarzyna, Bodzentyn 07:15 D (5),
08:00 D6,7u (5),
09:20 D (5),
10:55 D6,7uV (5),
12:55 D (5),
13:25 D (5),
13:35 6,7u (5),
14:25 D (5),
15:30 D (5),
16:10 D6,7u (5),
16:45 D (5),
17:15 Pc<> (5)
STARACHOWICE Suchedniów 10:10 D (4),
11:10 D (4),
12:00 1-6a (4),
13:30 D (4),
15:00 Db (4),
18:20 a (4)
STASZÓW Chmielnik, Szydłów 11:45 E (9)
STASZÓW Daleszyce 10:30 D (7),
15:30 D (7)
STĄPORÓW Mniów 06:10 D (8),
06:30 Ee (8),
06:50 D6 (8),
07:20 7 (8),
07:35 E (8),
08:30 E (8),
09:30 D (8),
09:55 Ee (8),
09:55 7 (8),
10:05 S (8),
10:25 De (8),
11:35 D (8),
11:50 Ee (8),
12:15 7 (8),
12:40 E (8),
13:40 E (8),
13:50 7 (8),
14:05 De (8),
14:25 E (8),
14:50 7e (8),
15:10 E (8),
15:25 E (8),
15:50 7 (8),
16:35 E (8),
17:00 Ee (8),
17:00 7 (8),
17:20 D (8),
18:00 7e (8),
18:30 Ee (8),
19:40 E (8)
STĄPORKÓW Tumlin, Szałas 07:30 E (8), 08:25 E (8), 12:15 D (8), 15:30 D (8), 16:45 D (8), 17:50 D (8)
STRAWCZYN Chełmce, Promnik 06:00 E (9),
06:55 D (9),
07:20 6u (9),
07:45 B+c (9),
09:15 D7u (9),
09:35 L6u (9),
09:40 Ef (9),
10:45 E (9),
12:10 1-7 (9),
13:00 D (9),
13:20 6u (9),
13:55 D (9),
14:20 1-7 (9),
14:35 H (9),
14:45 A,f (9),
15:15 D (9),
15:40 E (9),
16:20 1-6 (9),
16:50 D7u (9),
17:45 Ef (9),
18:20 D (9),
19:10 E (9),
19:45 7+c (9),
20:15 Df (9),
21:00 E (9),
22:15 D (9)
STRAWCZYN Chełmce 06:50 S (9), 06:50 S (9), 08:35 S (9), 15:00 S (9), 16:10 S (9)
SZCZAWNICA Busko Zdrój,Tarnów 00:50 Pbn <> (1),
12:55 Pb <> (1)
SZCZECIN Końskie, Piotrków Tryb., Łódź, Turek, Konin, Słupca, Września, Poznań, Pniewy, Gorzów Wlkp., Pyrzyce 20:20 Pcn (2)
TARNOBRZEG Opatów, Sandomierz 11:45 E (3)
TARNÓW 12:50 Ex1-7<> (16), 20:10 Ex1-7<> (16)
WARSZAWA 05:35 Ex1-7,NR<> (16),
08:05 Ex1-7,l<> (16),
11:15 Ex1-7,NR<> (16),
15:05 Ex1-7<> (16),
18:35 Ex1-7<> (16)
WARSZAWA Radom 01:00 Pan (3),
01:15 Pbn<> (1),
02:15 Pdďż˝<> (3),
04:00 P1d (4),
06:00 Pd<> (4),
07:15 Pa<> (4),
09:18 Pdnw<> (3),
10:40 Pa<> (4),
13:10 Pa<> (4),
13:30 Pbi<> (2),
14:35 Pb%l<> (3),
15:30 Pa<> (4),
15:40 P^<> (3),
15:50 P#<> (3),
16:50 P5,7*<> (4),
18:00 Pb<> (1),
18:53 P7am<> (3)
WISŁA Katowice 10:40 P@<> (3)
WŁADYSŁAWOWO Łódź, Płock, Bydgoszcz 17:50 PL<> (2)
WŁOSZCZOWA Jaworznię, Łopuszno, Krasocin 06:00 E (11), 07:25 dq (11), 08:35 Df (11), 10:15 E (11), 11:15 D (11), 12:00 6,7 (11), 12:30 D (11), 13:40 VD (11), 15:05 E (11), 15:45 VD (11), 16:35 dq (11), 18:00 D (11), 18:50 D (11)
WOLA SZCZYGIEŁKOWA Ciekoty, Bodzentyn 07:20 d (15), 08:50 S (15), 10:30 d (15), 12:20 E (15), 13:30 S (15), 14:45 E (15), 15:10 D (15), 16:00 D (15), 17:35 d (15), 19:10 D (15), 22:40 D (15)
WÓLKA KŁUCKA Piekoszów, Strawczyn 06:15 E (12), 6:50 Edn (12), 07:15 D (12), 08:00 S (12), 08:25 E (12), 08:40 7 (12), 08:50 Edn (12), 09:15 D (12), 10:15 S (12), 10:35 E (12), 12:10 Edn (12), 12:25 D (12), 13:20 S (12), 13:35 E (12), 13:35 7 (12), 14:05 Edn (12), 14:45 D (12), 15:00 S (12), 15:15 D (12), 16:15 S (12), 16:30 E (12), 17:20 Edn (12), 17:40 D7 (12), 18:25 S (12), 18:40 D (12), 19:25 D (12)
WROCŁAW Częstochowa, Opole 01:55 Pbn<> (1), 23:30 Pdnďż˝<> (1)
ZAKOPANE Kraków, Nowy Targ 00:20 PL<> (11), 02:15 Pna<> (1), 04:25 PL<> (1), 05:00 PL<>(1), 05:45 PL<> (1); 10:55 Pbi<>(1)
ZAMOŚĆ Stalowa Wola, Biłgoraj 13:40 P<>(3)
ZIELONA GÓRA Włoszczowa, Częstochowa, Olesno, Kluczbork, Namysłów, Oleśnica, Wrocław, Środa Śląska, Lubin, Polkowice, Nowa Sól 10:20 Pbn (1)

powrót
  
# - nie kursuje 25 grudnia
% - nie kursuje 1 XI
& - kursuje 24.XII i w Wielką Sobotę
(1) - numer stanowiska odjazdowego
* - nie kursuje w święta
+ - kursuje w niedziele i święta
1 - kursuje w poniedziałki
1-6 - kursuje od poniedziałku do soboty
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
2 - kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-6 - kursuje od czwartku do soboty
5 - kursuje w piątki
5,6 - kursuje w piątki i soboty
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
6,7 - kursuje w soboty i niedziele
6-1 - kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
7 - kursuje w niedziele
7-5 - kursuje od niedzieli do piątku
<> - kurs przelotowy
? - w okresie ferii letnich kursuje codziennie
@ - kursuje od 19 czerwca do 30 sierpnia
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
B - kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII.
C - kursuje w soboty,niedziele i swięta
c - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnychi oraz w dniach 25 i 26.XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
Ex - kurs ekspresowy
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje 24 grudnia
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
h - nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII.
j - nie kursuje w dniu 27 XII
k - nie kursuje w drugi Dzień Św. Wielkanocnych oraw w dniu 26.XII
L - kursuje w okresie ferii letnich
l - nie kursuje 31 XII
L' - kursuje od 27.VI do 27.VIII w dni nieparzyste
ł - nie kursuje 2.01
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
NR - nie kursuje w dniu 01.I
o - nie kursuje 1, 3 maja; Boże Ciało; 1 i 11 listopada oraz 1 i 6 stycznia
P - kurs pospieszny
q - nie kursuje 1 i 3 maja oraz 11 listopada
r - kursuje od 1.07-31.08
S - kursuje w dni nauki szkolnej
s - kursuje we wtorek po Wielkanocy
t - kursuje 31 sierpnia, 1 września, 2 listopada
u - nie kursuje w święta
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
W - kursuje od 19.06 do 30.08
x - nie kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
y - kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
ż - nie kursuje 26.12., 2.01., i II Dz. Wielkanocy
^ - kursuje od 2 VII do 31 VIII
statystyka Made 2004 by Maximum Multimedia