INFOLINIA KRAJOWA
703 40 33 35

PKS 2 Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za dane umieszczone w infolinii oraz ogólnopolskiej wyszukiwarce. Każdy przewoźnik sam aktualizuje własne rozkłady jazdy.
-->



ZOBACZ TAKŻE

 
  

Odjazdy autobusów z dworca PKS w Kielcach

DOKĄD PRZEZ GODZINY
ODJAZDÓW
BILGORAJ Stalowa Wola 15:20 Pd (1)
BUSKO ZDRÓJ Morawica, Chmielnik 14:35 Pc%<> (10), 18:10 Pcn%<> (10), 22:55 Pcn%<> (10)
CHMIELOWICE Morawica 06:05 E (9), 07:10 D (9), 09:05 D (9), 09:55 Ee (9), 11:00 D (9), 12:00 1-7e (9), 13:25 D (9), 14:20 S (9), 15:00 E (9), 16:00 De (9), 16:55 D (9), 17:30 6 (9), 18:10 De (9), 19:00 7 (9), 19:10 D (9)
CZARNIECKA GÓRA Mniów, Staorków 07:00 S (16), 07:55 D (16), 07:55 6do (16), 09:40 Bdo (16), 10:35 E (16), 12:45 7do (16), 13:00 D (16), 13:00 6do (16), 13:55 S (16), 15:10 6do (16), 15:45 D (16), 17:35 S (16), 17:35 7do (16), 18:15 D (16), 20:00 7do (16)
CZESTOCHOWA Lopuszno, Wlszczowa 07:45 D6,7 (10), 11:00 D (10), 14:10 D6,7 (10)
DĘBNO Bieliny, Nowa Slupia 06:40 d (5), 07:45 D (5), 08:45 d (5), 10:45 D (5), 11:20 d (5), 13:10 D (5), 14:50 d (5), 15:55 d (5), 17:10 D (5)
DOBRZESZÓW Mniów 06:50 E (16), 07:25 ACb (16), 08:55 E (16), 10:50 E (16), 13:05 E (16), 14:20 A (16), 15:10 E (16), 15:55 ACdh (16), 17:25 E (16), 18:35 A (16), 19:25 ACb (16), 21:15 A (16),
GDAŃSK Lodz, Torun 01:15 Pr (4)
GRZYMAŁKÓW Brynica, Porzecze, Stachura 06:40 D (13), 08:00 D (13), 15:30 D (13), 17:15 E (13)
HEL Warszawa, Gdansk 22:30 PL<> (1)
HRUBIESZÓW Lublin, Chelm 03:05 Pbn<> (1), 22:05 PL<> (1)
HRUBIESZÓW Sandomierz, Zamosc 00:25 Pdnďż˝<> (1)
HUCISKO Brynica, Porzecze, Oblegorek 05:50 D (13), 07:10 a (13), 08:10 D (13), 08:40 6 (13), 10:00 E (13), 11:40 d (13), 12:50 E (13), 14:15 E (13), 15:10 D (13), 16:10 D (13), 17:10 D (13), 18:20 a (13), 19:45 D (13), 21:30 D (13)
HUCISKO Porzecze, Oblegorek 06:10 Ad (12), 15:40 Ad (12), 16:40 ACd (12), 17:50 Ad (12), 19:10 ACd (12)
HUCISKO Kostomloty, Porzecze, Oblegorek 12:00 S (13), 13:05 S (13), 14:25 S (13), 15:25 S (13), 16:25 S (13)
HUTA PODŁYSICA Bieliny 08:40 D (5), 09:15 D (5), 10:10 6 (5), 11:05 D (5), 11:50 E (5), 14:15 D (5), 15:20 S (5), 16:15 S (5), 17:45 D (5), 19:35 D (5), 21:10 D (5), 22:30 De (5)
HUTA PODŁYSICA Bieliny, Zofiówka 10:10 D (5), 12:50 D (5), 13:50 De (5), 15:20 ? (5), 16:15 D (5), 18:55 De (5)
JASŁO Tarnów 15:25 P1d<> (3), 17:10 Pdnw<> (3)
JASTRZEBIA GÓRA Lódz, Gdansk 20:40 PL<> (7)
KATOWICE Jedrzejów 07:45 Pc<> (3), 11:50 b (11)
KLIMONTÓW Łagów, Opatów 12:20 D(7)
KOŃSKIE Mniów 05:30 E (16), 05:55 Bd (16), 06:25 E (16), 06:55 E (16), 07:10 E (16), 07:20 Ex (16), 07:45 D7wq (16), 08:00 D (16), 08:10 dwq (16), 08:25 D (16), 08:30 7y (16), 08:40 E (16), 08:50 Cdo (16), 09:00 Dwq (16), 09:10 do (16), 09:25 Dx (16), 09:45 dwq (16), 10:00 D (16), 10:10 Dwq (16), 10:20 dx (16), 10:35 6,7 (16), 10:55 D (16), 11:10 do (16), 11:25 Dwq (16), 11:40 E y (16), 12:10 dwq (16), 12:20 D (16), 12:35 dwq (16), 12:50 E (16), 13:10 Ewq (16), 13:25 E (16), 13:25 7 (16), 13:40 D (16), 13:45 7do (16), 13:50 D (16), 14:00 Ey (16), 14:15 D (16), 14:30 7d (16), 14:30 E (16), 14:40 E (16), 14:50 E (16), 15:15 dx (16), 15:40 dwq (16), 16:00 Ex (16), 16:10 D (16), 16:20 Dwq (16), 16:30 Dx (16), 16:40 do (16), 16:55 7 (16), 17:05 E (16), 17:15 dny (16), 17:30 do (16), 17:45 dwq (16), 18:20 dxn (16), 18:40 Dwq (16), 18:55 7d (16), 18:55 E (16), 19:05 dwq (16), 19:15 do (16), 19:30 6,7wq (16), 19:55 5,6do (16), 20:15 dwq (16)
KOZIENICE Radom 12:00 bx (1)
KRAKÓW Jędrzejów, Miechów 05:00 5-1dne<> (1), 05:37 V6u<> (4), 08:20 V1-6u<> (4), 13:20 V5-7u<> (4), 13:30 Pbn<> (1), 16:57 V5,7u<> (4)
KRYNICA ZDRÓJ Busko Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz 01:00 Pbn<> (2), 10:20 Pb<> (2), 11:35 Pbl<> (2), 23:55 Pan<> (2)
KUDOWA ZDRÓJ Jędrzejów, Szczekociny, Zawiercie, Będzin, Katowice, Bytom, Gliwice, Kędzierzyn Koźe, Prudnik, Nysa, Kłodzko 06:40 Pdn (3)
KUŹNIAKI Piekoszów, Strawczyn 07:15 7 (12), 11:45 7 (12)
KUŹNIAKI Brynica, Porzecze, Grzymałków 08:30 6,7 (13), 10:30 E (13), 12:15 E (13), 14:20 d (13), 18:25 D (13), 20:15 D (13)
LIPSKO Ostrowiec Św. 13:10 dwn (4)
LIPSKO Suchedniów, Starachowice 07:05 D (4), 17:00 Aa (4)
LUBLIN Ostrowiec Św., Kraśnik 13:40 Vbin (6)
ŁEBA Łódź, Gdańsk 20:05 PL<> (11)
ŁOPUSZNO Górki Szczukowskie, Piekoszów 06:15 D (13), 07:00 D (13), 07:10 6,7 (13), 07:25 D (13), 08:10 E (13), 08:30 D (13), 09:30 d (13), 10:00 E (13), 10:40 D (13), 11:25 E (13), 12:05 D (13), 12:35 d (13), 12:55 D (13), 13:30 6 (13), 14:15 E (13), 14:50 D (13), 15:10 d (13), 15:55 D (13), 16:20 D (13), 16:45 D (13), 16:55 6 (13), 17:10 D7 (13), 17:30 E (13), 18:15 D (13), 19:15 d (13), 19:45 D (13), 20:45 d (13), 21:40 D (13),
ŁÓDŹ Żarnów, Piotrków Tryb. 06:05 Vb (2), 10:20 P&<> (3); 17:20 Pahk<> (2)
ŁÓDŹ Końskie, Piotrków Tryb. 10:30 Pan<> (2), 13:00 Van (2), 14:00 Pb<> (2), 15:00 V7b (2); 15:30 P<> (2), 16:30 Pb<> (2)
ŁUKOWA Chęciny 07:00 E (12), 07:45 7 (12), 08:15 S (12), 08:45 D (12), 09:25 E7de (12), 10:25 D (12), 11:05 6 (12), 11:30 D (12), 12:10 D (12), 12:45 6 (12), 13:15 D (12), 13:55 D7d (12), 14:20 6 (12), 14:45 D (12), 15:30 D (12), 16:15 E (12), 16:30 7 (12), 17:20 D (12), 18:10 E (12), 19:15 D (12), 20:10 D (12)
MŁAWA Warszawa 16:55 P6,7aj<> (3)
MUSZYNA Busko Zdrój, Tarnów, Krynica Zdrój 13:22 Pg<> (2)
OLSZTYN Warszawa 11:00 Pbďż˝ <> (2)
OPATÓW Łagów 17:40 +dwe (7)
OSTROWIEC ŚW. Bieliny, Nowa Słupia 06:15 E (6), 06:30 S (6), 06:50 VD (6), 08:00 S (6), 08:20 dw (6), 08:40 VD (6), 09:00 b (6), 09:30 S (6), 09:45 VD (6), 10:00 Dn (6), 10:30 VD (6), 10:40 dw (6), 11:10 D (6), 11:40 E (6), 12:00 D (6), 12:20 bw (6), 12:35 D (6), 12:50 D (6), 13:55 D (6), 14:10 D (6), 14:40 D (6), 15:15 VD (6), 15:25 E (6), 15:40 D (6), 15:50 dn (6), 16:30 D (6), 16:45 1,5,7dn? (6), 17:00 2-4dne (6), 17:00 V5-1dne<> (6), 17:00 PL<> (6), 17:40 D (6), 17:55 5-1d? (6), 18:30 S (6), 19:05 S6,7b (6), 19:50 an (6), 20:40 an (6), 22:55 VA+an<> (6)
OSTROWIEC ŚW. Bodzentyn, Nowa Słupia 07:05 E (6)
OSTROWIEC ŚW. Łagów,Opatów 06:15 PL (7),
OSTROWIEC ŚW. Skarżysko Kam., Starachowice 03:40 PL<> (6)
OŻARÓW Ostrowiec Św. 15:00 dwn (6)
PAŁĘGI Mniów 08:10 S (16), 13:20 S (16), 15:00 S (16),
PIERADŁA Mniów 13:00 S (16), 14:00 S (16), 16:20 S (16), 17:50 S (16)
POŁANIEC Łagów, Staszów 10:15 A (7)
PRZEMYŚL Stalowa Wola, Rzeszów 08:50 Pah<>(3)
PRZYŁOGI Mniów 07:05 Do (16), 10:45 Eo (16), 15:35 Do (16)
RYMANÓW ZDRÓJ Busko Zdrój, Mielec 12:15 Pb<> (3)
RZESZÓW Sandomierz, Stalowa Wola 14:25 Pd<> (3),16:50 Pd<> (2)
RZESZÓW Sandomierz, Tarnobrzeg 10:00 VE7d (3), 19:00 VE7d (3)
SANOK Busko Zdrój, Mielec 02:05 Pr<> (4)
SKARŻYSKO KAM. Suchedniów 10:37 V6u<> (4), 13:57 V5,6u<> (4), 18:42 Vu<> (4), 21:47 V5,7u<> (4)
SKARŻYSKO KAM. Tumlin, Odrowąż 13:25 Eq (4), 14:45 7dq (4)
SKĄPE Łopuszno 13:30 D (13), 15:30 E (13)
SOSNÓWKA Bieliny, Nowa Słupia 06:00 D (5), 06:35 D (5), 07:25 D (5), 08:00 6,7 (5), 08:30 D (5), 10:20 D (5), 10:40 6,7 (5), 11:50 D (5), 12:25 D (5), 12:50 6,7 (5), 13:45 D (5), 14:30 E (5), 14:50 De (5), 15:05 D (5), 15:20 6 (5), 15:30 D (5), 15:40 7 (5), 16:20 D (5), 16:50 D (5), 17:30 D (5), 18:10 D (5), 18:35 d (5), 19:15 D (5), 20:20 D (5)
STARACHOWICE Św. Katarzyna, Bodzentyn 07:15 D (5), 08:00 D6,7u (5), 09:20 D (5), 09:40 Da (5), 10:55 D6,7uV (5), 12:55 D (5), 13:25 D (5), 13:35 6,7u (5), 14:25 D (5), 15:30 D (5), 16:10 D6,7u (5), 16:45 D (5), 17:15 Pc<> (5)
STARACHOWICE Suchedniów 10:10 Df (4), 11:10 D (4), 12:00 1-6a (4), 13:30 D (4), 15:00 Db (4), 15:40 D (4), 16:20 De (4), 18:20 a (4)
STASZÓW Chmielnik, Szydłów 11:45 E (9)
STASZÓW Daleszyce 10:30 D (7), 15:30 D (7)
STĄPORÓW Mniów 06:10 D (16), 06:30 E (16), 06:50 D6 (16), 07:20 7 (16), 07:35 E (16), 08:30 E (16), 09:30 D (16), 09:55 E (16), 09:55 7 (16), 10:05 S (16), 10:25 D (16), 11:35 D (16), 11:50 E (16), 12:15 7 (16), 12:40 E (16), 13:40 E (16), 13:50 7 (16), 14:05 D (16), 14:25 E (16), 14:50 7 (16), 15:10 E (16), 15:25 E (16), 15:50 7 (16), 16:35 E (16), 17:00 E (16), 17:00 7 (16), 17:20 D (16), 18:00 7 (16), 18:30 E (16), 19:40 E (16)
STĄPORKÓW Tumlin, Szałas 07:30 E (16), 08:25 E (16), 12:15 D (16), 15:30 D (16), 16:45 D (16), 17:50 D (16)
STRAWCZYN Chełmce, Promnik 06:00 E (9), 06:55 D (9), 07:20 6 (9), 07:45 B+ (9), 09:15 B (9), 09:40 E (9), 10:45 Ef (9), 12:10 1-7 (9), 12:30 D (9), 13:00 E (9), 13:55 D (9), 14:20 1-7 (9), 14:45 A,f (9), 15:15 D (9), 15:40 E (9), 16:20 1-6 (9), 16:50 D (9), 17:45 Ef (9), 18:20 D (9), 19:10 E (9), 20:15 Df (9), 21:00 E (9), 22:15 D (9)
STRAWCZYN Porzecze, Oblęgorek, Hucisko 07:00 ACd (12), 08:40 Ad (12), 09:30 ACd (12), 10:50 Ad (12), 12:20 ACd (12), 13:20 Ad (12), 14:40 ACd (12)
STRAWCZYN Chełmce 18:50 D (9)
SZCZAWNICA Busko Zdrój,Tarnów 00:50 Pbn <> (1), 12:55 PL <> (1)
SZCZECIN Końskie, Piotrków Tryb., Łódź, Turek, Konin, Słupca, Września, Poznań, Pniewy, Gorzów Wlkp., Pyrzyce 20:20 Pcn (2)
TARNOBRZEG Opatów, Sandomierz 11:45 E (3)
USTKA Łódź, Bydgoszcz 18:35 PL<> (6)
WARSZAWA Radom 01:00 Pan (3), 01:15 Pbn<> (1), 02:15 Pdďż˝<> (3), 02:45 Pna (1), 04:00 P1d (4), 05:40 Pc%<> (3), 06:00 Pd<> (4), 07:15 Pa<> (4), 07:35 Pcn%<>(2), 08:10 P4,5,6,7*<> (4), 09:18 Pdnw<> (3), 10:40 Pa<> (4), 13:10 Pa<> (4), 13:30 Pbi<> (2), 14:35 Pcn<> (1), 14:35 Pb%l<> (3), 15:30 Pa<> (4), 15:40 P^<> (3), 15:50 P#<> (3), 16:50 P5,7*<> (4), 18:00 PL<> (1), 18:53 P7am<> (3)
WISŁA Katowice 10:45 P@<> (3)
WŁOSZCZOWA Jaworznię, Łopuszno, Krasocin 06:00 E (11), 07:25 dq (11), 08:35 Df (11), 10:15 E (11), 11:15 D (11), 12:00 6,7 (11), 12:30 D (11), 13:40 VD (11), 15:05 E (11), 15:45 VD (11), 16:35 dq (11), 18:00 D (11), 18:50 D (11)
WOLA SZCZYGIEŁKOWA Ciekoty, Bodzentyn 07:20 d (15), 08:50 S (15), 10:30 d (15), 12:20 E (15), 13:30 S (15), 14:45 E (15), 15:10 D (15), 16:00 D (15), 17:35 d (15), 19:10 D (15), 22:40 D (15)
WÓLKA KŁUCKA Piekoszów, Strawczyn 06:15 E (12), 6:50 Edn (14), 07:15 D (12), 08:00 S (14), 08:25 E (12), 08:40 7 (12), 08:50 Edn (14), 09:15 D (12), 10:15 S (14), 10:35 E (12), 12:10 Edn (14), 12:25 D (12), 13:20 S (14), 13:35 E (12), 13:35 7 (12), 14:05 Edn (14), 14:45 D (12), 15:00 S (14), 15:15 D (12), 16:15 S (14), 16:30 E (12), 17:20 Edn (14), 17:40 D7 (12), 18:25 S (14), 18:40 D (12), 19:25 D (12)
WROCŁAW Częstochowa, Opole 01:55 Pbn<> (1), 23:30 Pdnďż˝<> (1)
WROCŁAW Częstochowa, Kluczbork 11:45 Pan<> (1)
ZAKOPANE Kraków, Nowy Targ 00:50 PL<> (11), 02:15 Pna<> (1), 04:25 PL<> (1), 05:00 PL<>(1), 05:45 PL<> (1); 10:55 Pbi<> (1), 16:35 P5,6d<> (3)
ZAMOŚĆ Stalowa Wola, Biłgoraj 13:40 P<>(3)
ZAWICHOST Ostrowiec Św., Ożarów 11:30 bw (6)
ZIELONA GÓRA Włoszczowa, Częstochowa, Olesno, Kluczbork, Namysłów, Oleśnica, Wrocław, Środa Śląska, Lubin, Polkowice, Nowa Sól 10:20 Pbn (1)
ZOFIÓWKA Bieliny 15:50 S (5)

powrót
  
# - nie kursuje 25 grudnia
% - nie kursuje 1 XI
& - kursuje 24.XII i w Wielką Sobotę
(1) - numer stanowiska odjazdowego
* - nie kursuje w święta
+ - kursuje w niedziele i święta
1 - kursuje w poniedziałki
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
2 - kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-6 - kursuje od czwartku do soboty
5 - kursuje w piątki
5,6 - kursuje w piątki i soboty
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
6,7 - kursuje w soboty i niedziele
6-1 - kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
7 - kursuje w niedziele
<> - kurs przelotowy
? - w okresie ferii letnich kursuje codziennie
@ - kursuje od 1 lipca do 30 sierpnia
A - kursuje od poniedziałku do piątku
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
B - kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII.
C - kursuje w soboty,niedziele i swięta
c - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnychi oraz w dniach 25 i 26.XII
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje 24 grudnia
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
h - nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII.
j - nie kursuje w dniu 27 XII
k - nie kursuje w drugi Dzień Św. Wielkanocnych oraw w dniu 26.XII
L - kursuje w okresie ferii letnich
l - nie kursuje 31 XII
ł - nie kursuje 2.01
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
o - nie kursuje 1, 3 maja; Boże Ciało; 1 i 11 listopada oraz 1 i 6 stycznia
P - kurs pospieszny
q - nie kursuje 1 i 3 maja oraz 11 listopada
r - kursuje od 1.07-31.08
S - kursuje w dni nauki szkolnej
t - kursuje 31 sierpnia, 1 września, 2 listopada
u - nie kursuje w święta
V - kurs przyspieszony
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
x - nie kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
y - kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
ż - nie kursuje 26.12., 2.01., i II Dz. Wielkanocy
^ - kursuje od 2 VII do 31 VIII
statystyka Made 2004 by Maximum Multimedia