INFOLINIA KRAJOWA
703 40 33 35

PKS 2 Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za dane umieszczone w infolinii oraz ogólnopolskiej wyszukiwarce. Każdy przewoźnik sam aktualizuje własne rozkłady jazdy.
-->



ZOBACZ TAKŻE

 
  
Rozkład jazdy autobusów dalekobieżnych
PKS 2 Sp. z o.o. Kielce:

Kudowa Zdrój - Kielce

DP  
9.40 Kudowa Zdrój ul. 1 Maja
9.43 Kudowa Zdrój D.K.
9.48 Lewin Kłodzki
9.58 Duszniki Zdrój
10.05 Szczytna
10.15 Polanica Zdrój
10.30p.Kłodzko D.A.
10.45o.Kłodzko D.A.
11.05 Złoty Stok
11.17 Paczków P. Dw.
11.32 Otmuchów P. Dw.
11.47p.Nysa D.A.
11.55o.Nysa D.A.
12.25 Prudnik D.A.
12.50 Głogówek P.Dw.
13.15p.Kędzierzyn Koźle D.A.
13.20o.Kędzierzyn Koźle D.A.
14.10p.Gliwice D.A.
14.40o.Gliwice D.A.
15.05 Bytom Pl. Wolskiego
15.25p.KATOWICE D.A.
15.30o.KATOWICE D.A.
15.40 SOSNOWIEC UL. 3-MAJA /PKP/
15.50 BĘDZIN D.A.
16.15 SIEWIERZ
16.25 PORĘBA
16.35 ZAWIERCIE D.A.
16.53 KROCZYCE
17.15p.SZCZEKOCINY D.A.
17.20o.SZCZEKOCINY D.A.
17.30 MOSKORZEW
17.35 CHLEWICE
17.45 NAGŁOWICE
18.00p.JĘDRZEJÓW D.A.
18.05o.JĘDRZEJÓW D.A.
18.50 KIELCE D.A. Czarnowska



powrót
  
# - nie kursuje 25 grudnia
& - kursuje 24.XII i w Wielką Sobotę
(1) - numer stanowiska odjazdowego
* - nie kursuje w święta
+ - kursuje w niedziele i święta
1 - kursuje w poniedziałki
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
2 - kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-6 - kursuje od czwartku do soboty
5 - kursuje w piątki
5' - kursuje w piątki robocze i w dni przedświąteczne
5,6 - kursuje w piątki i soboty
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
6,7 - kursuje w soboty i niedziele
6-1 - kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
7 - kursuje w niedziele
< - nie zajeżdża na dworzec / przystanek
<> - kurs przelotowy
? - kursuje codziennie w okresie wakacji szkolnych
A - nie kursuje w niedziele i swięta
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
B - kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII.
C - kursuje w soboty,niedziele i swięta
c - nie kursuje 1 i 3 maja oraz 11 listopada
D - nie kursuje 24-26.12, 31.12, 1.01, w Wielką Sobotę oraz I i II Dzień Świąt Wielkanocnych
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniach 25,26.XII.
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje 24 grudnia
G - nie kursuje w wakacje i ferie szkolne
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
h - nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII.
j - kursuje w okresie od 01 października do 30 czerwca
k - nie kursuje w drugi Dzień Św. Wielkanocnych oraw w dniu 26.XII
K - kursuje: grudzień, styczeń, luty
L - nie kursuje 25-26 grudnia, I stycznia oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
l - nie kursuje 31 XII
ł - nie kursuje 2.01
M - kursuje 1 września
m - nie kursuje w Wigilię, w przeddzień Nowego Roku
N - nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia i w I dzień Świąt Wielkanocnych
n - nie kursuje w Wigilię i w przeddzień Nowego Roku i Wielką Sobotę
o - nie kursuje 1, 3 maja; Boże Ciało; 1 i 11 listopada oraz 1 i 6 stycznia
Ó - kursue 1 listopada, 26 kwietnia, 3 maja
P - kurs pospieszny
p - nie kursuje 15.08, 11.11, 07.06.2012
Q - nie kursuje w Boże Ciało
q - nie kursuje 27 grudnia
R - nie kursuje 25, 26 grudnia 1.01., i w I Dz. Św. Wielkanocnych
r - kursuje od 1.07-31.08
S - kursuje w dni nauki szkolnej
t - kursuje 31 sierpnia, 1 września, 2 listopada
U - nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok i I dzień Świąt Wielkanocnych
u - nie kursuje w święta
V - kurs przyspieszony
w - kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
x - nie kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
Y - nie kursuje 26 grudnia
y - kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
ż - nie kursuje 26.12., 2.01., i II Dz. Wielkanocy
statystyka Made 2004 by Maximum Multimedia