INFOLINIA KRAJOWA
703 40 33 35

PKS 2 Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za dane umieszczone w infolinii oraz ogólnopolskiej wyszukiwarce. Każdy przewoźnik sam aktualizuje własne rozkłady jazdy.
-->



ZOBACZ TAKŻE

 
  
Rozkład jazdy autobusów dalekobieżnych
PKS 2 Sp. z o.o. Kielce:

Kielce - Kudowa Zdrój

DP  
6:40 KIELCE D.A. Czarnowska
7:24p.JĘDRZEJÓW D.A.
7:25o.JĘDRZEJÓW D.A.
7:41 NAGŁOWICE
7:50 CHLEWICE
7:56 MOSKORZEW
8:08p.SZCZEKOCINY D.A.
8:10o.SZCZEKOCINY D.A.
8:32 KROCZYCE
8:50 ZAWIERCIE D.A.
8:58 PORĘBA
9:08 SIEWIERZ
9:35 BĘDZIN D.A.
9:50 SOSNOWIEC UL. 3-MAJA /PKP/
10:05p.KATOWICE D.A.
10:20o.KATOWICE D.A.
10:45 Bytom Pl. Wolskiego
11:15p.Gliwice D.A.
11:45o.Gliwice D.A.
12:35 Kędzierzyn Koźle D.A.
13:00 Głogówek P.Dw.
13:25 Prudnik D.A.
13:54p.Nysa D.A.
13:55o.Nysa D.A.
14:10 Otmuchów P. Dw.
14:25 Paczków P. Dw.
14:37 Złoty Stok
15:00p.Kłodzko D.A.
15:05o.Kłodzko D.A.
15:20 Polanica Zdrój
15:30 Szczytna
15:37 Duszniki Zdrój
15:47 Lewin Kłodzki
15:52 Kudowa Zdrój D.K.
15:55 Kudowa Zdrój ul. 1 Maja



powrót
  
# - nie kursuje 25 grudnia
& - kursuje 24.XII i w Wielką Sobotę
(1) - numer stanowiska odjazdowego
* - nie kursuje w święta
+ - kursuje w niedziele i święta
1 - kursuje w poniedziałki
1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli
2 - kursuje we wtorki
4 - kursuje w czwartki
4-6 - kursuje od czwartku do soboty
5 - kursuje w piątki
5' - kursuje w piątki robocze i w dni przedświąteczne
5,6 - kursuje w piątki i soboty
5,7 - kursuje w piątki i niedziele
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
6,7 - kursuje w soboty i niedziele
6-1 - kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
7 - kursuje w niedziele
< - nie zajeżdża na dworzec / przystanek
<> - kurs przelotowy
? - kursuje codziennie w okresie wakacji szkolnych
A - nie kursuje w niedziele i swięta
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
B - kursuje codziennie oprócz sobót
b - nie kursuje w dniu 1.I., w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII.
C - kursuje w soboty,niedziele i swięta
c - nie kursuje 1 i 3 maja oraz 11 listopada
D - nie kursuje 24-26.12, 31.12, 1.01, w Wielką Sobotę oraz I i II Dzień Świąt Wielkanocnych
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Św. Wielkanocnych oraz w dniach 25,26.XII.
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje 24 grudnia
G - nie kursuje w wakacje i ferie szkolne
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
h - nie kursuje 24 grudnia i w Wielką Sobotę
i - nie kursuje w dniu 26.XII.
j - kursuje w okresie od 01 października do 30 czerwca
k - nie kursuje w drugi Dzień Św. Wielkanocnych oraw w dniu 26.XII
K - kursuje: grudzień, styczeń, luty
L - nie kursuje 25-26 grudnia, I stycznia oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
l - nie kursuje 31 XII
ł - nie kursuje 2.01
M - kursuje 1 września
m - nie kursuje w Wigilię, w przeddzień Nowego Roku
N - nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia i w I dzień Świąt Wielkanocnych
n - nie kursuje w Wigilię i w przeddzień Nowego Roku i Wielką Sobotę
o - nie kursuje 1, 3 maja; Boże Ciało; 1 i 11 listopada oraz 1 i 6 stycznia
Ó - kursue 1 listopada, 26 kwietnia, 3 maja
P - kurs pospieszny
p - nie kursuje 15.08, 11.11, 07.06.2012
Q - nie kursuje w Boże Ciało
q - nie kursuje 27 grudnia
R - nie kursuje 25, 26 grudnia 1.01., i w I Dz. Św. Wielkanocnych
r - kursuje od 1.07-31.08
S - kursuje w dni nauki szkolnej
t - kursuje 31 sierpnia, 1 września, 2 listopada
U - nie kursuje w I dzień Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok i I dzień Świąt Wielkanocnych
u - nie kursuje w święta
V - kurs przyspieszony
w - kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
x - nie kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
Y - nie kursuje 26 grudnia
y - kursuje 1 i 3 maja, Boże Ciało, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
ż - nie kursuje 26.12., 2.01., i II Dz. Wielkanocy
statystyka Made 2004 by Maximum Multimedia